Zamknij
REKLAMA

Zakłady bukmacherskie - czy warto brać udział w konkursach dla typerów?

08:51, 04.07.2020 | Poradnik
Skomentuj

Początek przygody z zakładami bukmacherskimi to zazwyczaj czas zbierania doświadczeń, okupiony wieloma przegranymi kuponami. Nie w każdym przypadku jednak tak musi być, bo istnieją też sposoby na to, żeby spróbować swoich sił w typowaniu wydarzeń sportowych bez ryzykowania utraty ciężko zarobionych pieniędzy.

Konkursy dla typerów - czy warto?

Trening czyni mistrza – to powiedzenie tyczy się również zakładów bukmacherskich. W tym przypadku oznacza ono tyle, że jeśli ktoś pragnie czerpać z zakładów regularne dochody, to musi nabrać doświadczenia, co wiąże się najczęściej z przegraniem pewnej sumy pieniędzy. Na szczęście jednak istnieją sposoby na to, żeby sprawdzić się w boju bez ponoszenia finansowych strat. Jednym z nich są konkursy dla typerów.

Podstawowe pytanie: po co?

Na początek warto zapoznać się z informacjami na temat tego czym właściwie są zakłady bukmacherskie i na czym polega obstawianie. Ciekawy artykuł na ten temat znajdziemy na Legalni Bukmacherzy Online. Następnie zastanówmy się nad tym, czym są konkursy bukmacherskie i dla kogo są one przeznaczone. Konkursy dla typerów w Internecie są bardzo powszechne, a organizują je zazwyczaj serwisy sportowe we współpracy z bukmacherami. Te pierwsze zyskują w ten sposób zasięgi, ci drudzy mają reklamę, na którą nie muszą wydawać dużych sum. Ale co ma z tego potencjalny uczestnik? Ten przecież na udział w zabawie musi poświęcić sporo czasu, a sama nagroda rzędu kilkuset złotych za miejsce w pierwszej trójce nie dla każdego wydaje się atrakcyjna. Odpowiedź brzmi: nauka w warunkach zbliżonych do naturalnych, ale bez ponoszenia ryzyka utraty jakichkolwiek pieniędzy.

Multum profitów

Risercz, analiza, strategia stawkowania - to podstawowe narzędzia każdego doświadczonego typera, dzięki którym da się choć trochę zwiększyć prawdopodobieństwo na sukces w starciu z bukmacherami. Biorąc udział w konkursach typerskich możemy „na sucho” przetestować jak dobrze potrafimy wyszukiwać i przetwarzać informacje dotyczące obstawianych wydarzeń oraz zarządzać kapitałem przeznaczonym na zakłady. Jak już zostało wspomniane na wstępie, trening czyni mistrza, więc nawet jeśli w jednym konkursie nie uzyskamy satysfakcjonującego wyniku, to możemy kontynuować naukę w kolejnym. Dzięki temu, jeśli kiedykolwiek później zdecydujemy się zajrzeć do świata prawdziwych zakładów bukmacherskich, to z pewnością będzie nam łatwiej wyszukać zakład z dobrym kursem i sporą szansą na to, że „wejdzie” oraz tak zarządzać budżetem, żeby nie zniknął on po kilku przegranych kuponach.

Dla kogo są konkursy bukmacherskie?

No cóż, na pewno nie są one przeznaczone dla tzw. zawodowców, którzy z zakładów bukmacherskich uczynili sobie źródło regularnych dochodów. Takie osoby posiadły już bowiem umiejętności, które dzięki konkursom typerskim można zdobyć, a ewentualne nagrody nie są zazwyczaj aż tak atrakcyjne, żeby poświęcać na konkurs swój cenny czas. Taka forma typowania świetnie nadaje się natomiast dla osób, które stawiają w bukmacherce pierwsze kroki i rozważają w przyszłości obstawianie na poważnie. Dzięki konkursom typerskim mogą one bez finansowego ryzyka podszkolić się w fachu i/lub sprawdzić, na jakim poziomie wtajemniczenia się aktualnie znajdują. Konkursy są również ciekawą opcją dla ludzi, którzy z jednej strony lubią się bawić w typowanie rezultatów wydarzeń sportowych i czuć towarzyszący temu dreszczyk emocji, ale z drugiej nie mają ochoty za to płacić.

Jeśli zechcesz zagrać za prawdziwe pieniądze

Jeśli po wzięciu udziału w konkursie typerskim najdzie Cię ochota, żeby spróbować swoich sił w prawdziwych zakładach bukmacherskich, musisz mieć na uwadze, że dostępne są one w Polsce wyłącznie dla osób pełnoletnich, a obstawiać legalnie da się tylko u bukmacherów posiadających licencję wydaną w Polsce. Nie stosując się do tej zasady i wybierając firmę bez licencji złamiesz prawo, a przewidziane są za to bardzo poważne kary. Pamiętaj też o ryzyku uzależnienia, no i oczywiście o tym że tylko osoby które ukończyły 18 lat mogą korzystać z zakładów bukmacherskich.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (2)

StsSts

1 0

Wielka ściema!.... 09:44, 05.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

witcherwitcher

1 1

,,moja siostra Violetta,ma męża bukmachera bukmachera,dom,Mercedesa i stajnię na kucyka !"(Hiacynta Bukiet,czyt.,,Bukłe") 🤣 13:13, 05.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA