Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
08:17, 08.04.2021
Piła 63. na liście miast, w których kierowcy najczęściej deklarują szkodę w historii OC.
10:40, 07.04.2021
Dlaczego wiosną często czujemy się tak zmęczeni, wyczerpani i brakuje nam motywacji, mimo że za oknem robi się coraz przyjemniej? Przesilenie wiosenne to coś zupełnie naturalnego. Chociaż nie jest to choroba, lekarze doskonale je znają: organizm dostosowuje się do zmian pogody, zmienia się jego dobowy rytm. Dobra wiadomość jest taka, że ta utrata formy potrwa najwyżej kilka tygodni, a potem - cała naprzód! Ważne jest, aby wiosną dać organizmowi to, czego brakowało mu zimą: słońce, świeże powietrze i dietę bogatą w witaminy.
07:59, 01.04.2021
Usługa "Umów wizytę w urzędzie skarbowym" od 4 miesięcy działa w całej Polsce. W województwie wielkopolskim klienci mogą z niej korzystać już od lipca ubiegłego roku. W tym czasie Krajowa Administracja Skarbowa obsłużyła już ponad milion umówionych wizyt.
1
12:12, 18.03.2021
Okna to jeden z najważniejszych elementów w naszym domu czy mieszkaniu, o których wygląd staramy się wyjątkowo dbać. Okna widoczne są bowiem zarówno wewnątrz pomieszczenia, jak i na zewnątrz budynku. Z tego względu dekorowanie okien jest tak ważne. Co może przyjść nam z pomocą?
5
11:47, 17.03.2021
Pozycjonowanie stron to jedno z podstawowych działań, które umożliwia firmie wkroczyć do sieci i w niej wypromować swoje produkty oraz usługi. Działania z zakresu SEO pomagają wypozycjonować stronę internetową i zwiększyć świadomość marki wśród potencjalnych klientów. Pozycjonowanie na Ukrainie nie jest jednak takie proste, jak mogłoby się wydawać. W krajach rosyjskojęzycznych użytkownicy mają do dyspozycji dwie wyszukiwarki - Google i Yandex. W szczególności ta druga jest istotna, ponieważ umożliwia pisanie cyrylicą. Jak więc wygląda pozycjonowanie stron na Ukrainie? Co należy uwzględnić?
REKLAMA
10:40, 17.03.2021
Intensywniejsze promienie słońca sprawiają, że z niecierpliwością zaczynamy rozglądać się za oznakami wiosny. Z utęsknieniem czekamy aż zazieleni się nie tylko za oknem, ale także na naszych talerzach. Bo przecież zmiany w przyrodzie powodują też odmianę w naszej kuchni. Już wkrótce na stoły trafią sezonowe warzywa. Sprawdź, czego nie możesz przegapić, zwłaszcza, że niektóre z nich pojawią się na krótko.
08:42, 16.03.2021
Pyszne, świeże pieczywo nie wymaga wielu dodatków. Jednak aby zamieniło się w pożywną kanapkę niezbędne jest choć minimum. Czy istnieje sposób na kanapkę w kilka sekund? Oczywiście! Wystarczy zawsze mieć w domu kilka składników, z których każdy stanowi wyśmienite dopełnienie kromki chleba oraz odwagę, by w nieoczywisty sposób je połączyć. Oto 5 sprawdzonych sposobów na wyśmienitą kanapkę, która składa się jedynie z kilku podstawowych elementów - chleba, przepysznego dodatku oraz szczypty wyobraźni.
11:59, 15.03.2021
Wiele osób nie zna zasad dziedziczenia oraz konsekwencji z tym związanych. Należy zaznaczyć, że w przypadku braku dzieci w małżeństwie, mieszkanie odziedziczyć może także teściowa i szwagier! Czasami małżonkowie nie mają z tym problemu i zgadzają się na to, ale prowadzić to może także do zaskakujących sytuacji i komplikacji w relacjach rodzinnych.
12:07, 09.03.2021
Pellet to jeden z materiałów opałowych, które są często wybierane w polskich domach. Dedykowane do niego kotły domowe odznaczają się zazwyczaj niewielkim rozmiarem i możliwością automatyzacji, dzięki czemu są bardzo wygodne. Jednak, aby zapewnić sobie naprawdę wydajne źródło ciepła, warto zwrócić uwagę na kilka cech tego materiału opałowego.
16:04, 04.03.2021
Dla wszystkich, którzy nie czują się na siłach, by przyrządzić skomplikowaną potrawę, mamy szybką i prostą w przygotowaniu lekką sałatkę. Gwarantujemy, że zasmakuje każdej kobiecie. Połączenie soczystego mango i awokado z rukolą o orzechowej nucie i kozim serem to istne niebo w gębie!
REKLAMA
21:24, 03.03.2021
Choć materace piankowe nie są nowym produktem, to wciąż wielu z nas nie wie, komu dokładnie są dedykowane. Ty również masz wątpliwości? Nasz artykuł pomoże Ci je rozwiać, więc zajrzyj do niego koniecznie!
09:59, 02.03.2021
Choć na kalendarzową wiosnę musimy jeszcze trochę poczekać, pierwsze słoneczne natarcie sprawia, że powoli myślimy o zmianach, także w naszych jadłospisach. Ciepłe i rozgrzewające dania będą ustępować pola lekkim propozycjom ze świeżymi, pachnącymi składnikami. Wśród obowiązkowych pozycji w menu nie może więc zabraknąć sałatek, których bazę stanowią idealnie skomponowane mieszanki sałat.
12:33, 25.02.2021
Przyspieszająca w pandemii digitalizacja życia i wydłużenie czasu spędzanego w cyfrowym środowisku to poważne wyzwanie dla naszych oczu. Jak pokazuje najnowsze badanie Vision Express przeprowadzane w ramach akcji "Wielkie badanie wzroku”, obecnie już 34% Polaków korzysta z komputera, smartfonu czy tabletu każdego dnia dłużej niż przez 8 godzin. Nie inaczej jest w województwie wielkopolskim, gdzie odsetek ten również wynosi 34%.
07:36, 20.02.2021
Zmysłowe, piękne i pełne usta to marzenie każdej kobiety oraz jeden z atrybutów kobiecego piękna. Dzisiaj to marzenie można zrealizować metodą niechirurgiczną - całkowicie bezpieczną i przynoszącą zadowalające efekty.
1
14:59, 18.02.2021
Mity na temat diety modelek ograniczonej do przysłowiowego już listka sałaty sprawiają, że warzywo to kojarzone bywa jako mało odżywcze. Prawda jest jednak inna. Sałata, choć rzeczywiście niskokaloryczna, zawiera też w sobie wiele cennych składników, które mają zbawienny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Wprowadzona do zbilansowanego jadłospisu, pomoże nam zadbać o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie.
REKLAMA