Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
17:22, 23.09.2019
Ciągle narzekamy na brak czasu, na nadmiar pracy, a zakupów trzeba dokonać. To właśnie Internet otwiera przed nami coraz to nowe możliwości, w tym dokonywania zakupów. Z roku na rok kupujących w Internecie jest coraz więcej, ale też ryzyko zakupów internetowych jest niemałe.
10:21, 20.09.2019
W niektórych sytuacjach zakup samochodu wiąże się z koniecznością zapłacenia podatku. Jest to podatek od czynności cywilnoprawnych, potocznie zwanym podatkiem od wzbogacenia. Sprawdźmy, ile taki podatek wynosi i kiedy należy go uiścić.
1
16:27, 12.09.2019
Reklama bazująca na zachęcaniu wprost do zakupów to według wielu przedsiębiorców jedyna słuszna droga promocji. Jednak niektórzy specjaliści od marketingu są zdania, że takie postępowanie przynosi efekty odwrotne od zamierzonego. Bezustanne zachwalanie własnych produktów/usług ma prowadzić do przesytu komunikatami, a w efekcie odrzucenia przez niedoszłych klientów. Alternatywnym rozwiązaniem byłoby skupienie się na profesjonalnym wykreowaniu identyfikacji wizualnej firmy.
14:21, 07.09.2019
Ekologia i życie w zgodzie z naturą są coraz popularniejszymi trendami. Jednak to nie moda, a konieczność ratowania naszej planety przyświeca ideologii „less waste”. Głównym jej założeniem jest świadome korzystanie z zasobów, które daje nam natura, a także ograniczenie wytwarzania odpadów. Z poziomu gospodarstwa domowego również możemy wprowadzić drobne zmiany, dzięki którym staniemy się prekursorami tej ważnej idei. Od czego zacząć?
08:10, 07.09.2019
Poznań od kilkunastu lat przeżywa czas prawdziwej prosperity. Dzięki licznym inwestycjom miast rozkwita i przyciąga nowych mieszkańców - zarówno tych, którzy w Poznaniu chcieliby studiować, jak i tych poszukujących pracy. Stolica Wielkopolski stała się też w ostatnich latach popularnym kierunkiem turystycznym: trykające się koziołki na poznańskim ratuszu podziwia z każdym rokiem coraz więcej turystów tak z kraju, jak i z zagranicy. Nic więc dziwnego, że na poznańskich ulicach systematycznie wzrasta natężenie ruchu. Czy idzie z tym w parze rozwój jakości komunikacji miejskiej? Jak najlepiej przemieszczać się po Poznaniu? Oto garść przydatnych informacji.
08:49, 04.09.2019
Ziemniaki, uważane przez wielu za tuczące, są źródłem cennych witamin i składników odżywczych, m.in. witaminy C, potasu czy błonnika, a dzięki zawartości wysokiej jakości białka mogą pomóc bilansować codzienną dietę.
12:00, 03.09.2019
Rodzina warzyw sałatowych jest bardzo liczna i ma wiele do zaoferowania. I choć najczęściej sięgamy po dobrze nam znane: sałatę lodową, rzymską, rukolę czy roszponkę, warto jednak poznać także ich inne zielone kuzynki. Cykoria endywia oraz sałata fryzyjska - składniki mieszanki Bolero mix marki Eisberg są nie tylko ciekawe w smaku, ale także bogate w długą listę cennych składników odżywczych.
16:00, 27.08.2019
To idealna alternatywa dla kosztownych zabiegów wybielania. Popatrz, jakie efekty daje czarna pasta do zębów!
11:23, 27.08.2019
Uczniowie i studenci, którzy otrzymują z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych rentę rodzinną, muszą powiadomić ZUS o kontynuowaniu lub zaprzestaniu nauki. Przeczytaj, co i kiedy trzeba zrobić, żeby nie stracić prawa do renty, albo nie zwracać nadpłaconego świadczenia.
09:22, 27.08.2019
Zgodnie z ogólną zasadą prawa autorskiego, na publiczne odtwarzanie utworów, w tym utworów muzycznych, konieczne jest uzyskanie zezwolenia twórcy bądź też innego podmiotu uprawnionego z tytułu autorskich praw majątkowych. Od powyższej reguły regulacja Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych przewiduje kilka wyjątków w ramach tzw. dozwolonego użytku.
REKLAMA
09:31, 26.08.2019
Jeśli marzy Ci się deser jak z instagramowych profili - mamy coś dla Ciebie! Zielona tarta wprawi w zachwyt Twoich bliskich nie tylko delikatnym i niecodziennym smakiem. Przygotowując smakołyk na bazie zielonego, szpinakowego ciasta i orzeźwiającego musu z jeżyn masz pewność, że nikt nie przejdzie obojętnie obok efektownego, pełnego kolorów słodkiego wypieku.
09:54, 22.08.2019
Sezon urlopowy to czas wzmożonego ruchu lotniczego. To właśnie w tym okresie notowanych jest najwięcej opóźnień samolotów, odwoływane są loty i zgłaszane zagubienia bagażu. Jednak wciąż wielu z nas nie wie, że takie trudności można reklamować, aby choć w niewielkim stopniu zrekompensować urlopowe niedogodności. Kiedy można uzyskać odszkodowanie za nieudaną podróż samolotem podczas wakacji i jak dochodzić swoich praw?
09:24, 19.08.2019
W tym roku wakacyjna pogoda zdecydowanie nie zawodzi! Słońce i wysoka temperatura sprzyjają amatorom kąpieli w jeziorach czy morzu, wielbicielom skąpej odzieży i opalonych ciał. Jednak upał bywa zmorą, szczególnie gdy przychodzi nam spędzać gorące dni w biurze. Wówczas i nasz mózg znacznie zwalnia obroty, domagając się posiłku, o którym nasz żołądek ani myśli. Co zatem jeść, gdy skwar nie odpuszcza, a my pragniemy mieć energię, czuć się lekko i rześko?
1
08:38, 19.08.2019
Rzecznik konsumentów w Pile otrzymuje coraz więcej sygnałów od mieszkańców powiatu pilskiego o problemie tzw. "głuchych telefonów", bądź nieodebranych połączeń z nieznanych numerów. I ostrzega: - Oddzwaniając na takie telefony możemy paść ofiarą oszustwa!
1
11:56, 07.08.2019
Polscy kierowcy często zapominają, że drobny gest, jak ustąpienie przejazdu karetce na zakorkowanej autostradzie, pozwala zaoszczędzić cenne minuty, od których może zależeć czyjeś życie. Korytarz ratunkowy to manewr, o którym powinien pamiętać każdy uczestnik ruchu drogowego.
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone