Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
13:37, 01.04.2020
Pandemia COVID-19, wywoływana przez SARS-CoV-2, doprowadziła do znacznych ograniczeń w wielu sferach handlu i usług. Zachowywanie środków ostrożności i higieny - szczególnie podczas zakupów - może uchronić nie tylko nas, ale także naszych bliskich przed zarażeniem się niebezpiecznym koronawirusem.
08:31, 26.03.2020
Osoby objęte obowiązkową kwarantanną po przekroczeniu granicy, mogą ubiegać się o świadczenia chorobowe. Aby je uzyskać należy złożyć specjalne oświadczenie - w terminie 3 dni roboczych od dnia zakończenia kwarantanny.
13:38, 25.03.2020
Chirurgia jest wymagającą dziedziną medycyny, dlatego została w niej wyodrębniona specjalizacja, jaką jest chirurgia naczyniowa. Obejmuje diagnostykę oraz leczenie operacyjne naczyń krwionośnych i limfatycznych. Z problemami naczyniowymi boryka się prawie jedna trzecia społeczeństwa w Polsce. Kiedy konieczna jest pomoc chirurga naczyniowego?
18:44, 24.03.2020
Ludzki organizm z 75% składa się z wody. Potrzebujemy jej zatem do funkcjonowania i to w ilościach nie mniejszych niż dwa litry na dobę. Woda pomaga naszemu ciału usuwać toksyny, zapobiega zawałom i udarom, a także chroni nerki przed wytworzeniem się w nich piasku i kamieni. Odpowiada także za jędrność i sprężystość skóry, opóźniając procesy jej starzenia. Lekarze i dietetycy zalecają częste picie małych ilości płynów w ciągu dnia. Jak jednak nie zapomnieć o regularnym nawadnianiu naszego organizmu?
08:00, 24.03.2020
Przeglądając magazyny poświęcone budowie i urządzaniu domu oraz odwiedzając serwisy internetowe o podobnej tematyce, dowiemy się, jak ważne jest harmonijne połączenie wyglądu budynku z jego otoczeniem. Osiągnięcie takiego efektu nie jest jednak proste. Eksperci podpowiadają, na jakie elementy zwrócić szczególną uwagę i czym się kierować przy ich wyborze.
09:31, 18.03.2020
Na rynku nie brakuje produktów spożywczych, które pod względem wizualnym prezentują się znakomicie. Jednak jeśli dodamy do tego atut w postaci wartości odżywczych, możemy mówić o propozycji kompletnej. Przykładem produktu, którego bogactwo witamin i mikroelementów idzie w parze z nowoczesnym designem jest Jarmuż z linii Green Gastro marki Eisberg. Jego 150-gramowe opakowanie zyskało właśnie nową, odświeżoną szatę graficzną.
08:31, 13.03.2020
Projekty obiektów produkcyjnych o różnym przeznaczeniu są wysoce zaawansowane. Najlepiej, gdy uwzględniają optymalizację kosztów i są opracowane w oparciu o nowoczesne technologie. Nad ich stworzeniem powinni pracować specjaliści, dysponujący odpowiednimi narzędziami, a przede wszystkim wiedzą. Po czym rozpoznać, że dana pracownia projektowa jest miejscem, w którym powstanie projekt, jakiego potrzebujemy? Odpowiadamy.
07:50, 13.03.2020
Współczesna branża treningu siłowego i fitness należy do najprężniej rozwijających się dyscyplin sportowych na świecie.
1
17:51, 10.03.2020
Coraz więcej mówi się na temat tego, że stan jelit w dużym stopniu odpowiada za ogólny stan zdrowia, odporność i samopoczucie. Jelita są zasiedlane przez ponad 100 bilionów bakterii, które składają się na tzw. mikroflorę lub mikrobiotę.
09:21, 10.03.2020
Gdy przyroda budzi się do życia, zmianie ulega także nasza dieta. I choć specyficzny okres przejściowy, zwany dawniej przednówkiem, nie dostarcza nam jeszcze wielu kulinarnych możliwości, i tak jesteśmy w stanie wyczarować w kuchni propozycje, które zwiastować będą nadejście upragnionej wiosny.
REKLAMA
09:44, 05.03.2020
Posiadanie nowoczesnej myjki ultradźwiękowej to zaledwie połowa sukcesu w drodze po sprawne oraz przede wszystkim efektywne czyszczenie nawet najdrobniejszych przedmiotów i narzędzi pracy. Niezwykle istotnym elementem tego typu procesu jest również specjalistyczna chemia. Właściwości środka myjącego mają kolosalne znaczenie, dlatego w tym krótkim poradniku podpowiadamy, jak wybrać preparat, który nie zawiedzie oczekiwań nawet najbardziej wymagających użytkowników.
1
15:42, 03.03.2020
Nie ma co ukrywać - nawet w dobie mody na kulinarne eksperymenty, nie wszyscy z nas muszą zasilać grono foodies, będąc wirtuozami kuchennej przestrzeni. Przychodzą jednak dni, takie jak Dzień Kobiet, gdy podstawowe umiejętności w tej materii po prostu się przydają. Oto kilka patentów, dzięki którym każdy mężczyzna bez trudu przyrządzi dla swojej ukochanej danie z miłosnym przesłaniem. Choć apogeum popularności Dnia Kobiet przypada w Polsce na lata PRL-u, do dziś tradycja obchodzenia tego święta jest w naszym kraju kultywowana. Rajstopy i goździki od zakładu pracy to muzyka przeszłości, ale wielu mężczyzn szuka pomysłów na wyrażenie uczucia do bliskiej sercu kobiety. Dobrą formą manifestacji uczuć w zaciszu domowym może być z pieczołowitością przygotowany obiad. Taka niespodzianka - smaczna i oddająca zaangażowanie będzie strzałem
12:25, 03.03.2020
Chcesz podjąć współpracę z firmą zajmującą się pozycjonowaniem i zastanawiasz się, na co zwrócić szczególną uwagę myśląc o takiej współpracy?
12:12, 24.02.2020
Cena, materiał, estetyka wykonania, gwarancja - to z pewnością najważniejsze z punktu widzenia inwestora aspekty towarzyszące wyborowi ogrodzenia posesji. Sugestie znajomych i informacje znalezione w internecie zawsze warto jednak skonsultować z fachowcami. Od wizyty w punkcie sprzedaży wiele więc zależy.
09:32, 17.02.2020
Od 21 lutego do 20 kwietnia 2020 roku rolnicy, którzy chcą zabezpieczyć swoje uprawy przed skutkami suszy, mogą ubiegać się w ARiMR o dotację na inwestycje w nawadnianie gospodarstwa rolnego.
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone